Konsultantka kosmetyczna – darmowe próbki i gratisy

zabiegi kosmetyczne

Jednym z dużych plusów pracy w charakterze konsultantki kosmetycznej jest nieograniczony dostęp do nowości obecnych na rynku kosmetycznym. Z racji wykonywanego zawodu konsultantka firmy kosmetycznej jako jedna z pierwszych osób ma szansę sprawdzić nowe rozwiązania na własnej skórze. Dzięki testom łatwiej jej w późniejszym czasie dobrać kosmetyki dla swoich klientek, które zwracają się z prośbą o wsparcie na tym polu.

Większość konsultantek chętnie korzysta z tej opcji. Same firmy kosmetyczne również to ułatwiają, bo dostarczają swoim przedstawicielkom szereg próbek kosmetycznych z topowymi produktami. Ma to swoje uzasadnienie, bo klientki chętniej kupują kosmetyki, które miały już okazję sprawdzić samodzielnie. Konsultantki kosmetyczne zwracają uwagę, że próbki kosmetyków i produktów znacznie ułatwiają im codzienną pracę.

Moje klientki chętnie korzystają z próbek kosmetyków czy gratisów. W końcu zawsze lepiej jest sprawdzić dany produkt osobiście. Jest to zdecydowanie bardziej skuteczne od jakiejkolwiek rekomendacji – mówi Ariela z Katowic, przedstawicielka znanej marki kosmetycznej. – Nawet klientki, które dokonują największych zamówień lubią dostawać prezenty i darmowe kosmetyki. Staram się więc je wynagradzać systematycznie. Czasami jest to zwykłe masło z alg, innym razem bardziej zaawansowane kosmetyki z alg, takie jak peeling z alg czy też mydła fair trade . Po każdym większym zamówieniu dostają ode mnie upominek. Działa to w obydwie strony, bo potem wracają do mnie z kolejnymi zamówieniami. Mam jedną partnerkę biznesową z branży wellness, która dostała ode mnie już bardzo dużo takich prezentów.

Jeśli również chciałabyś mieć dostęp do takich gratisów i zastanawiasz się jak zostać konsultantką, to sprawdź stronę Chibonne lub skontaktuj się z lokalną przedstawicielką tej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry